• Datum: 21.05.2015 Vložil: Jana Kalašová

  Titulek: Provozní úvěr pro malé a střední podnikatele.

  Specializujeme se na finanční servis malým a středním podnikům a živnostníkům. Naše úvěry proto vychází vstříc právě jejich potřebám. Potřebujete zajistit financování provozních potřeb firmy? Dáme vám řešení na míru.

  Výše úvěru od 200 000 Kč do 15 000 000 Kč. Výhodný úrok. Splatnost od 6 měsíců do 24 měsíců.
  Zajištění úvěru nemovitostí nebo jinou formou.
  Tento úvěr lze použít na refinancování bankovních úvěrů, financování zásob a pohledávek, rychlé refinancování závazků, konsolidace úvěrů.

  Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a pružně a rychle řešíme individuální požadavky. Jsme schopni flexibilně reagovat na změny v situaci klienta. Poskytujeme poradenství k podnikatelským projektům a refinancujeme vlastní zdroje. Máme rozumné podmínky úvěrů, včetně možnosti odkladu splátek. Minimalizujeme administrativní zátěž při řešení žádosti o úvěr. Obezřetně přistupujeme k řízení rizik. Jednáme transparentně.
  Dokážeme poradit a pomoci i v obtížně financovatelných oborech - stavebnictví, půjčovny aut, nákladní autodoprava, menší developerské projekty, nebankovní finanční služby, obchodování s PHM, realitní kanceláře – výkup nemovitostí, obchod s pohledávkami, lyžařská střediska a další.
  T: 702 524 609


Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Nebankovní půjčky do 20000 ihned © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode